Whatsapp

Dekoratif desenli gergi tavan çalışması kocaeli

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Dekoratif desenli gergi tavan çalışması kocaeli: Kocelide bugüne kadar gerçekleştiridiğimiz başarı projelerimize bir yenisini daha ekledik. Dekoratif desenli gergi tavan modellerimiz başarıyla hazırlandıktan sonra alanında uzman ustalarımızla gergi tavanların montajı yapılmıştır. Gergi tavan, streç tavan, gergi asma tavan modelleri firmamızda kumaş gergi tavan veya pvc kanvas gergi tavan tuvalleri yüksek çözünürlükte hazırlanmaktadır. Öztaş Yapı Dekorasyon Gergi tavanda 15 yılı aşkın imalat ve montaj tecrübesiyle mat gergi tavan, saten gergi tavan, parlak gergi tavan, lake gergi tavan çeşitlerini; tek renkli gergi tavan, katmanlı (çok renkli) gergi tavan, desenli gergi tavan modellerini; Yüksek kaliteli, işçilik ve gergi tavan malzemelerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Gergi tavan m2 fiyatlarında Kocaeli ve tüm çevre illerde en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. 

Gergin tavan nedir?

Gerdirme tavanı, daha önce tavanın, duvarın veya belirli bir şeklin kenarına monte edilen bir PVC profil üzerine sabitlenen, yanmaz PVC kanvas (M1 dereceli) dir. Yüklendikten sonra, tuval ve tavan arasında ne kadar mesafe var? PVC profilin montajı doğrudan tavana yapıldıysa, o zaman sadece 8 mm'dir. Ancak profili, tavandan herhangi bir mesafede, kelepçeler üzerinde zımbalayarak (noktaları entegre etmek için) sabitlemek mümkündür.

Streç tavanı temizleyebilir miyiz?

Normal kullanımda, germe tavanı herhangi bir özel bakım gerektirmez. Tuvaller antistatiktir. Ortamdaki toz tavana çekilmez. Gergi tavana, streç tavana sıçrayan lekeler olursa, onu nötr suyla temizlemek ve yumuşak, kuru bir bezle silmek mümkündür.

Duvara gerilmiş bir tuval kurabilir miyiz?

Evet tabi ki. Eşsiz profilin en büyük özelliği, tavan ve duvar için aynı profili kullanmaktır. Bu şekilde, profil artık hiç görülmeyecek, iki resim tarafından gizlenecek. Üstelik daha şaşırtıcı deco efektleri için aynı profilde 3, 4 veya 5 kanvasın klipslenmesi bile mümkündür.

Dekoratif desenli gergi tavan çalışması kocaeli Dekoratif desenli gergi tavan çalışması kocaeli Dekoratif desenli gergi tavan çalışması kocaeli Dekoratif desenli gergi tavan çalışması kocaeli Dekoratif desenli gergi tavan çalışması kocaeli

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA