Whatsapp

Akustik gergi tavan uygulamaları Kocaeli

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Akustik gergi tavan uygulamaları Kocaeli,Tüm akustik tavanlar, yabancı seslere bir bariyer sağlamak için tasarlanmıştır. Akustik kumaş tavanlar, onları diğer akustik çözümlerden ayıran aşağıdaki pozitif niteliklerle karakterize edilir:

- Modern görünüm 
- Montaj kolaylığı ve çabukluk 
- Kolay bakım 
- Kablolama ve boruları gizleme yeteneği 
- Çok sayıda farklı aydınlatma armatürü yerleştirilebilir 
- Geniş yüzeyler için uygun maliyetli çözüm.

Gerekirse, kurulum kendiniz yapılabilir, ancak bu işi profesyonellere emanet etmek daha iyidir. Yanlış takılmışsa kumaş veya film zarar görebilir.

Akustik gergi tavanların çoğu çeşitleri neme dayanıklıdır, bu nedenle odada yüksek nemden endişe etmeyin. Bununla birlikte, bu, yüzeyin büyük miktarda su ile kolayca temas edeceği anlamına gelmez. Yüzeyi nemli bir bezle silebilirsiniz, ancak suya maruz kalmayı sınırlandırmak daha iyidir.

Fiziksel bir bakış açısıyla, bu tip bir emici, hem büyüleyici hem de etkili bir şekilde hareket eder, mikro perforasyonlar ses enerjisini ısı enerjisine dönüştürür. Deliklerdeki havanın viskoz sürtünmesi, mikro perfore ses emicilerin etkileyici akustik özelliklerini üreten malzeme ve arka duvar veya mevcut tavan arasında sıkışmış havanın hacmindeki rezonans ile güçlendirilir. Mikro perforasyonun deliklerinin çapı, delikleri arasındaki mesafe, panelin kalınlığı ve panel ve destek arasındaki hava boşluğu kalınlığı, mikro delikli ses emicinin ses emme katsayısını belirler. Bu dört miktar, daha hoş ve rahat bir ortam için konuşma, müzik veya genel gürültü kontrolü için çeşitli oda akustik taleplerini karşılamak üzere mikro delikli bir ses emicisini ayarlamanıza izin verir. Mikro perforasyon geniş bir renk ve bitim serisine uygulanabilir. Restoranlar, barlar ve oditoryumlar için idealdir.

Akustik gergi tavan uygulamaları Kocaeli Akustik gergi tavan uygulamaları Kocaeli Akustik gergi tavan uygulamaları Kocaeli Akustik gergi tavan uygulamaları Kocaeli Akustik gergi tavan uygulamaları Kocaeli Akustik gergi tavan uygulamaları Kocaeli Akustik gergi tavan uygulamaları Kocaeli

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA