Whatsapp

Türk Bayrağı Desenli Gergi Tavan Kocaeli

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Kocaeli ilimizde bir firma için hazırlamış olduğumuz o mükemmel görüntüsüyle Türk Bayrağı desenli gergi tavan modelimiz tamamlanmıştır. Daha öncede bir çok firma için hazırlamış olduğumuz Türk bayrağı desenli gergi tavan modellerimizden yüksek müşteri memnuniyetiyle dönüt almak bizleri mutlu etmiştir. Öztaş Art Yapı dekorasyon olarak; Kocaeli, Yalova, Sakarya ve çevre illerimiz için pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan, barrisol tavan türlerinin; gergi tavan montaj, gergi tavan imalat, gergi tavan malzeme ve gergi tavan bakım hizmetlerini yürütmekteyiz. Firma olarak gergi tavan m2 fiyat, gergi tavan  montaj ve gergi tavan işçiliği konusunda en uygun fiyat ve yüksek kelitenin garantisini verebiliriz.

Birçok kurumsal firma, otel, havuz, ev, villa, okul gibi kapalı alanra gergi tavan montajı yapmaktayız. Gergi tavan, germe tavan, streç tavan veya stretch ceilin olarak bilinen bu tavan sistemi her geçen gün daha çok tercih edilmekte ve kullanan her kesimin beğenisini kazanmaktadır. Diğer tavan yapılarına göre gergi tavan uzun ömürlü, sağlıklı, bakımı kolay, montajı temiz ve tasarım olarak kişiye özgü modelleri mevcuttur. Gergi tavan modelleri sınırsız renk seçeneğine ve hayellerinizle kısıtlı desenlerle her türlü görüntüden elde edilebilmektedir.

Gergi tavan ayrıca kullanılan alanlara göre ısı ve ses yalıtımı sağlar. Akustik gergi tavan sayesinde eğlence merkezlerinde ve çok gürültülü alanlarda büyük avantaj sağlar.

Türk Bayrağı Desenli Gergi Tavan Kocaeli Türk Bayrağı Desenli Gergi Tavan Kocaeli Türk Bayrağı Desenli Gergi Tavan Kocaeli Türk Bayrağı Desenli Gergi Tavan Kocaeli Türk Bayrağı Desenli Gergi Tavan Kocaeli Türk Bayrağı Desenli Gergi Tavan Kocaeli Türk Bayrağı Desenli Gergi Tavan Kocaeli

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA