Whatsapp

Mutfak için Desenli Gergi Tavan Modeli

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Mutfak için desenli gergi tavan modelleri; son yapmış olduğumuz çalışmamızda bir dairemiz için mutfak ve oturma odasına desenli gergi tavan uygulaması hazırladık. Gergi tavanın hazırlık aşamasında ve montajı esnasında uzmanlarımız büyük bir titizlikle davranmış ve kusursuz bir işçilik çıkarmıştır. Öztaş Art Yapı Dekorasyon olarak gergi tavan imalatı, gergi tavan montajı, gergi tavan tasarımı ve uv baskılı gergi tavan hizmetleri vermekteyiz. 

Mutfak İçin Desenli Gergi Tavan 

Bu çalışmamızda desenli gergi tavan uygulaması yapılmıştır. Kumaş gergi tavan tercih edilmiştir. İçten aydınlatma sistemi ve dışardan aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Mutfak kullanımı için neme, ısıya ve rutubete karşı dayanıklıdır. 10 yıllar geçsede sararma sarkma ve renk ile desende solma meydana gelmez. Kokular üzerine sinmez. 

Oturma Odası Desenli Gergi Tavan

Aynı dairemizin oturma odası için farklı bir desen ile gerçekleştirdiğimiz bu çalışmamızda da yine iç kısımdan seviyeli aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Bu modelimizi daha önce akustik gergi tavan olarak farklı ortamlarda da kullandık. Şeffaf yapısı ile aydınlatma iç kısımdan kusursuz olarak sağlanmaktadır. Antialerjik bir yapıya sahiptir. 10 yıl garantisi bulunmaktadır, bakımı kolay ve zahmetsizdir. temel temizlik maddesi ve bir bezle kolayca temizlenmektedir. 

Sizlerde gergi tavanın eşsiz güzellik ve avantajlarından faydalanmak istiyorsanız; pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan türlerinden oluşan, mat gergi tavan, lake gergi tavan, şeffaf gergi tavan, saten gergi tavan, parlak gergi tavan dokuları ve diğer dokularda her türlü gergi tavan model ve montajı ile hizmetinizdeyiz. Arayın görüşelim.

Mutfak için Desenli Gergi Tavan Modeli Mutfak için Desenli Gergi Tavan Modeli Mutfak için Desenli Gergi Tavan Modeli

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA