Whatsapp

Tezgah Arası Cam İstanbul

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Tezgah arası cam istanbul projemizde mutfak tezgah arası cam paneller üzerine çiçek ve doğa manzarası görsellerini uv baskı teknolojisi kullanarak, yüksek çözünürlük ve renk kalitesi ile baskı yaptık. Tezgah arası cam modellerimiz için mutfak tezgah arası ölçümleri hassas bir şekilde yapıldı. Alınan ölçümler büyük titizlikle işlendiğinden tezgah arası cam montajında hiç bir sıkıntı olmadan gerçekleştirildi. Öztaş Art Yapı Dekorasyon olarak her projemizde uzman ekibimizle büyük bir titizlik ve öz veri içerisinde çalışıyoruz. İstanbul tezgah arası cam, cam mutfak, cam tezgah arası, 3d tezgah arası cam, led aydınlatmalı tezgah arası cam, cam panel ve cam duvar hizmetlerini yüksek kalite ve uygun fiyat güvencesi ile yürütmekeyiz.

Çiçek Mazaralı Tezgah Arası Cam Modeli

Bu modelimizde beyaz dolap kapakları olan mutfağımız için çiçek ve deniz manzarısı uygulandı. Cam tezgah arası panel üzerindeki çiçeklerin rengarenk görüntüsü beyaz dolap kapakları ile mükemmel bir uyum yakladı. Tezgah arası cam montajında duvara yapıştırma yöntemi kullanıldı. 

 

Deniz Manzaralı Tezgah Arası Cam Modeli 

Doğa ile iç içe olan deniz manzaralı tezgah arası cam modelimiz. Mutfağa bambaşka bir hava katmıştır. Cam tezgah arası görüntüsünün işlenmesinde uv baskı yöntemi kullanılmıştır. Bu sayede yüksek görüntü kalitesi elde edilmiştir. Cam mutfak için çoğunlukla tercih edilen temperli cam kullanılmıştır. Temperli cam darbelere karşı yüksek mukavemet göstermektedir. Ayrıca ısı ve sıcaklığa karşıda dayanıklıdır. Bundan dolayı fırın ve ocak gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Tezgah Arası Cam İstanbul Tezgah Arası Cam İstanbul Tezgah Arası Cam İstanbul Tezgah Arası Cam İstanbul Tezgah Arası Cam İstanbul

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA