Whatsapp

Çiçekli Tezgah Arası Cam modelleri

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbuldaki müşterilerimiz için hazırladığımız çiçek menekşe desenli tezgah arası cam, tek renk tezgah arası cam modellerimizi başarıyla tamamladık. Firmamızın her projesinde olduğu gibi tezgah arası cam model seçimi, tezgah arası cam malzemeleri ve ölçü alımı, tezgah arası cam montajı ile ilgili her aşamasında uzmanlarımız büyük titizlikle çalışmaktadır. Tezgah arası cam, cam mutfak, 3d cam kaplama, 3d tezgah arası cam imalatı, tasarımı ve montajı hizmetlerini yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi, kusursuz işçilik ve uygun fiyat güvencesi ile hazırlamaktayız.

Sizlerde mutfaklarınızı tezgah arası camın zarifliği ile buluşturmak istiyorsanız arayın görüşelim. 

Tezgah arası cam seçimi nasıl olmalıdır

Mutfak tezgah arası cam, 7 ila 9 mm arasında seçilir. Mutfak tezgah arası cam standart camlardan birkaç kat daha güçlüdür. Cam tezgah arası sıcağa dayanıklıdır ve bu nedenle fırın ve ocağın yakınına konulmasında sakınca yoktur.

Mutfak tezgah arası cam için doğru ürünü seçin:

• Cam tezgah arası için temperlenmiş bir cam seçilir. Temperli cam Isı ve mukavemet direnciyle karakterizedir. Normal cam veya pleksiglas tercihi hasarı kolaylaştırır.

• Bir tasarım seçerken, mutfağın yapıldığı stili dikkate almak gerekir. Mutfak tezgah arası cam çalışma duvarı minimalizm, çatı katı veya yüksek teknoloji tarzında bir iç mekan için uygundur.

• Tezgah arası cam için bir fotoğraf seçerken odanın oranını göz önünde bulundurmak gerekir. Yatay düzenlenmiş süsler ve desenler alanı genişletir ve dikey olarak çeker.

• Mutfakta, cam tezgah arası cam almak için, mutfakta normal bir çiçek paletine eklenecek olan doğru rengi seçmelisiniz.

• Cam tezgah arasında priz ve anahtar delikleri önceden hazırlanmaladır, kurulumdan sonra yapılamaz.

• Cam tezgah arası ürünleri aydınlatma ile seçilir. Bu durumda, spotları örtmek için en parlak yüzeyler tavsiye edilmez . Işığı eşit olarak dağıtan ışık yayan diyotlar ve lineer ışık kaynakları kullanılır. Mat tasarım düşük ışık ışınlarını yansıtır.

• Mutfak tezgah arası cam panelin kurulumu mutfak dekorasyonunda en sona bırakılabilir, veya hali hazırda olan mutfağınıza da zahmetsizce yapılabilir, çünkü bu işlem alanı kirletmez. Ve birkaç saat içinde tamamlanır

• Arka aydınlatma ile cam tezgah arası Mutfağınız için çok ilginç tasarımlar ve modeller elde etmenizi sağlayabilir.

Çiçekli Tezgah Arası Cam modelleri Çiçekli Tezgah Arası Cam modelleri Çiçekli Tezgah Arası Cam modelleri Çiçekli Tezgah Arası Cam modelleri Çiçekli Tezgah Arası Cam modelleri Çiçekli Tezgah Arası Cam modelleri

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA