Whatsapp

vektörel Koridor germe tavan, salon germe tavan

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

özellikle koridor ve salon bölgelerinde sıklı9kla tercih edilen vektörel gergi tavan çalışmaları, çizgisel hatlarla mekana kurumsal değerlerin yanında ciddiyet hissi kazandırmaktadır. Kocaeli, sakarya, bursa, yalova, bilecik, izmit,adapazarı,istanbul, istanbul anadolu yakası bölgelerinde hizmet ağımız bulunmaktadır. 

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kalite standartlarına uygun ürün ve hizmet sunmayı amaç edinen firmamız, gergi tavan sistemlerinde  Öztaş Yapı Art markasını oluşturarak hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Şirketimiz bünyesinde bulunan uzman ekip ile siz müşterilerimize gergi tavan ve led aydınlatma sistemleri alanında hizmet vermektedir. Her büyüklükteki projeye stoktan hemen teslim imkanıyla anında çözümler üreten şirketimiz toptan ürün sağlayıcılığı ile kazandığı pazar liderliğini, uygulama alanında da genişleterek Türk yapı sektöründeki müşterilerine kaliteli ürün ve hızlı hizmet sunmayı hedeflemektedir. 7/24 Teknik Destek ile sizlere destek sağlayan  Öztaş Yapı Art Kocaeli'nin tüm ilçelerine Gergi Tavan ve Led Aydınlatma Sistemleri gibi çeşitli ürün yelpazesi ile hayallerinizi ayağınıza getiriyor.

vektörel Koridor germe tavan, salon germe tavan vektörel Koridor germe tavan, salon germe tavan

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA