Whatsapp

Gergi Tavan Lale motifli sarı led uygulaması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Lale motifli gergi tavan çalışmamızda beyaz alçıpan havuzunun üzerine  lale motifli gergi tavan resmi hazırlanmıştır. Hem gergi duvar hem gergi tavan olarak adlandırılan çalışmamız yüksek baskı kalitesinde çıktı alınarak monte edilmiştir. Gergi tavan modellerinin tamamı stoklarımızda mevcuttur.

Öztaş Yapı Art Gergi tavan Sistemleri ile istediğiniz mekanı istekleriniz doğrultuda Dijital gergi tavan veya diğer modeller ile tavanlarınızı veya duvarlarınızı en şık tasarımlar süsleyelim. Öztaş Yapı Art Gergi tavan kumaşlarının esnekliği ve şık tasarımlarımız ile hem aydınlatalım hemde dekoratif ve şık bir görünüm sağlayalım. Öztaş Yapı Art gergi tavan kumaşları ve özel gergi tavan profillerimiz ile hem duvar uygulaması hemde tavan uygulaması yapılabilmektedir. Profillerin özelliği ve gergi tavan kumaşlarının esnekliği sayesinde bir çok alanda kullanabilirsiniz. Öztaş Yapı Art gergi tavan sistemleri hem daha kaliteli hemde daha ekonomiktir. Uzun ömürlü olup kesinlikle anti-bakteriyeldir. Gergi tavan kumaşlarımızın anti-statikliği sayesinde toz ve kir tutmamaktadır. Uzun yıllar bakım gerektirmez.

Gergi Tavan Lale motifli sarı led uygulaması Gergi Tavan Lale motifli sarı led uygulaması Gergi Tavan Lale motifli sarı led uygulaması

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA