Whatsapp

Parlak gergi Tavan Malzemesi Montajı

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Parlak gergi tavan malzemesi montajı : Öztaş yapı dekorasyon parlak gergi tavan malzemesi ve montajı uygulamalarının yanında mat gergi tavan, saten gergi tavan uygulamalarınıda siz değerli müşterilerimiz için büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Gergi tavan modelleri, gergi tavan türleri, (polyester, pvc canvas, barrisol) gergi tavan malzemesi, (alüminyum proflil, membran, fitil, aydınlatma malzemeleri) gergi tavan fiyat maliyeti konularında hizmet vermekte olan firmamız en uygun fiyat, uzman ve titiz işçilik ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. 

gergi tavan ısı etkisi altında esnek ve genleşebilir bir termo-esnek kumaştan meydana gelmektedir. Kurulum tekniği, dönüştürülecek tavanın ölçümlerinin, fabrikada yapılmakta olan kaynakların (yüksek frekans) çok hassas bir şekilde kaydedilmesini içerir. Kurulum çalışması, tavanın tüm çevresi boyunca "pürüzsüz" veya "profilli" PVC veya alüminyumun sabitlenmesinden oluşur. Yükleyici daha sonra fiili gerginliğe ilerler, odayı bir fırın ile ısıtır. Başlangıçta mimarlar tarafından, tamamen dekoratif bir öğe olarak reçete edilen gerilmiş tavan, bugün geleneksel asma tavanlara alternatif bir çözümdür.

Gergi tavanlar, dekoratif yanın dışında, çok fazla hazırlık gerektiren veya tekrarlanan çatlaklara sahip olan tavanları gizlemeye izin verir. Malzeme artık tüm mat, saten, lake (parlak) veya baskılı serilerde mevcuttur. Çok özel tuvaller de mevcuttur: M1 sınıflandırmasıyla (yüksek ateş direnci) akustik, yarı saydam, delikli, floklanmış, malzeme etkisi, ayna.

Parlak gergi Tavan Malzemesi Montajı Parlak gergi Tavan Malzemesi Montajı Parlak gergi Tavan Malzemesi Montajı Parlak gergi Tavan Malzemesi Montajı Parlak gergi Tavan Malzemesi Montajı Parlak gergi Tavan Malzemesi Montajı

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA