Whatsapp

Orhan Gazi Ortaokulu Gergi Tavan Uygulaması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Orhan Gazi Ortaokulumuz için okul logolu gergi tavan modelimiz başarıyla tamamlanmıştır. Okul merdiven altı için hazırlamış olduğumuz gergi tavan, gergi duvar tasarımımız okulumuza farklı bir hava katmıştır. Logonun ön plana çıkması için özellikle transparan şeffaf gergi tavan doku türü tercih edilmiştir. Gergi tavan aydınlatma işlemleri, gergi tavan montaj işlemleri ve diğer bütün işçilikler firmamız tarafından alanında uzman ekibimizce gerçekleştirilmiştir.

Öztaş yapı dekorayon olarak gergi tavan, germe tavan, barisol tavan, gergi tavan malzeme temini, gergi tavan montaj, gergi tavan aydınlatma, gergi tavan tasarım hizmetleri uygun fiyat ve yüksek kalite güvencesi ile verilmektedir. 

Firmamız bünyesinde pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan, barisol tavan, akustik gergi tavan türlerinin tm modelleri mevcuttur. Ayrıca milyonlarca modeli mat gergi tavan, lake gergi tavan, şeffaf gergi tavan, saten gergi tavan, parlak gergi dokuları üzerine profosyonel olarak yüksek çözünürlük kalitesi ile baskı yapabilmekteyiz. İki katmanlı, tek katmanlı, tek renkli hertülü gergi tavan modelini işlemekteyiz. 

Orhan Gazi Ortaokulu Gergi Tavan Uygulaması Orhan Gazi Ortaokulu Gergi Tavan Uygulaması Orhan Gazi Ortaokulu Gergi Tavan Uygulaması

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA