Whatsapp

Cam Tezgah arası Modelleri Montajı Gebze

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Gebze’deki müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz tezgah arası cam panellerimizin montajı kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Her iki mutfak içinde yapılan tezgah arası cam montajı sonucu müşterilerimizden alınan geri dönütler çok memnun edici olmuştur. Öztaş Art Yapı Dekorasyon olarak Kocaeli başta olmak üzere Gebze, Sakarya, Yalova, ve diğer çevre illerimiz de tezgah arası cam, cam mutfak, cam tezgah arası model tasarımı, montajı, ve imalatı hizmetleri vermekteyiz. Her türlü tezgah arası cam modellerimiz için aydınlatma, 3d tezgah arası cam, uv baskı tezgah arası cam, led aydınlatmalı tezgah arası cam işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Sizlerde mutfaklarınız için yeni trend olan cam tezgah arası modellerinden yaptırmak istiyorsanız arayın görüşelim. Cam mutfak kullanmanın bir çok avantajı bulunmaktadır. Aşağıda bunlardan bir kaçını sizler için derledik.

Cam Tezgah Arasının Anahtar Avantajları:

Evet, cam tezgah arası panelleri tarzı ve yapısı ile mutfak için pratik ve güzel bir fikir.

  • Tezgah arası cam kullanımı yüzey kusurları örter ve güzel dekoratif bir görüntü sağlar. (örneğin, mutfak için şeffaf cam duvar panelleri kullanımı, Venedik sıva veya eski fayans alanını korumak için levha olarak kullanılabilir).
  • Camın hijyenik özelliği ve yapısı nedeniyle kolay temizlenir. Ancak temizlik seramik karolarda, cam tezgah arasına göre zahmet verici ve yıpratıcıdır. Derz dolgularının temizlenmesi sürekli problem olmuştur.
  • Özel donanım yardımıyla monte edilir, mutfağınız birkaç saat içinde kullanıma hazırdır. Kurulum sonrasında size temizlenecek bir kalmaz.
  • Tezgah arası cam uzun ömürlü ve yüksek darbe dayanımına sahiptir. Mutfak tezgah arası cam yapımında temperli cam kullanırsanız darbelere karşı yüksek mukavemet sağlar. Kırılması neredeyse imkansızdır. Isı ve sıcaklıktan etkilenmezler.
  • Çeşitli tezgah arası cam modelleri ve üretim teknikleri, diğer mutfak tezgah arası apronlarına göre neredeyse sınırsız model ve renk seçeneğine sahiptir. Kişiye özgü mutfaklar oluşturmanızı sağlar. Bu özelliği bile mutfak için cam tezgah arasını tercih etmenizi sağlamaya yeter.
  • Küçük mutfaklar için derinlik hissi katar ve mutfaklarınızın daha geniş görünmesini sağlar

Cam Tezgah arası Modelleri Montajı Gebze Cam Tezgah arası Modelleri Montajı Gebze Cam Tezgah arası Modelleri Montajı Gebze Cam Tezgah arası Modelleri Montajı Gebze

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA