Whatsapp

2019 Tezgah Arası Cam Modelleri Uygulaması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

2019 tezgah arası cam modellerimizle gerçekleştirmiş olduğumuz son projemizle mutfaklarınızı modern ve şık ortamlara dönüştürmeye devam ediyoruz. Tezgah arası cam, cam mutfak, mutfak dolap arası camlar 2018 olduğu gibi 2019'da da mutfakların vaz geçilmez dekorasyon seçneği olmaya devam ediyor. Öztaş Yapı Dekorasyon olarak mutfak tezgah arası cam panel, gergi tavan, dekoratif baklava ayna alanında yüksek kalite ve uygun fiyat güvencesiyle müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Tezgah arası cam alanında firmamız bünyesinde, cam tezgah arası tasarımı, tezgah arası cam montajı, 3d tezgah arası cam, led aydınlatmalı tezgah arası cam, uv baskı tezgah arası cam, temperli cam tezgah arası gibi bir çok seçenek ve model bulunmaktadır.

Menekşe Desenli Tezgah Arası Cam

Bu modelimizde müşterimizin isteği doğrultusunda beyaz cam üzerine menekşe desenleri uygulanmıştır. Tezgah arası cam üç bölümden oluşmaktadır. Üzerindeki görüntü uv baskı teknolojisi kullanılarak hazırlanmıştır. Cam tezgah arasımızın montajında yapıştırma yöntemi kullanılmıştır.

Kuş Desenli Tezgah Arası Cam

Bu tezgah arası cam çalışmamızda küçük bir mutfağın daha geniş ve ferah görünmesi için kuş görüntüsü kullanılmıştır. Ölçü alınırken son derece hassas çalışılmış priz ve diğer yuvalar sıfır hata ile ayarlanmıştır. Temperli cam kullanılan mutfak tezgah arası ısı sıcaklık ve darbelerden kesinlikle etkilenmeyecektir.

2019 Tezgah Arası Cam Modelleri Uygulaması 2019 Tezgah Arası Cam Modelleri Uygulaması 2019 Tezgah Arası Cam Modelleri Uygulaması 2019 Tezgah Arası Cam Modelleri Uygulaması 2019 Tezgah Arası Cam Modelleri Uygulaması

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA