Whatsapp

Gergi tavan Sistemleri ve Cam Mutfak uygulamaları kocaeli

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Öztaş yapı art olarak, estetik ve teknik uyumuyla oluşan birlikteliğinin, Mimari Tasarımlar ve Renk çeşitleriyle, AB Standartlarına uyumu ve kalitesi ile sektördeki faaliyetlerine devam etmektedir.Gergi tavan sistemleri yaratıcı,şık ve bir o kadar da kaliteli gergi sistemlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır.İsterseniz havuz feraflığı isterseniz de yeşilin verdiği huzuru mekanlarınızı tavanlarına yansıtarak mekanlarınızın atmosferini değiştirebilirsiniz.

PVC gergi tavan uygulamalarındaki tercübesiyle yurtiçi ve yurt dışı başarılı projeleri gerçekleştiren uzman bir kadronun bir araya gelmesiyle kurulmuştur.Farklı ve geniş tüm ürün yelpazesi ürün kullanımına yönelik tasarım hizmeti sunan mimar ve iç mimar teknik personeliyle,kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler.

Öztaş yapı art olarak müşreti memnuniyetinin yanında,güleryüzlü hizmet,7/24 teknik destek Sunar.Ayrıca tüm ürünlerimizde 2 yıl garantilidir.

Mutfağınızda cam mutfak ile bir yenilik yapmaya ne dersiniz? Temizlemesi kolay, görselliği ise olay olan bu ürünle mutfak dekorasyonuna yeni bir trend geliyor.

Mutfak tezgâhına gün boyunca neler konuyor ve ne şartlarda kullanılıyor aşikâr. Bu tezgâh sayesinde mikrop yuvaları dağıtacak ve camdan gelen sağlık sizlerle buluşacak. Görselli de harika olan bu buluşun çok sayıda modeli de bulunmakta. Hanımları fiyat konusunda da sıkıntıya sokmayacak olan cam mutfak tezgâhları tezgah arası cam, cam mutfak, cam panel, cam kaplama, tezgah arası cam kaplama, tezgah arası cam modelleri.

Gergi tavan Sistemleri ve Cam Mutfak uygulamaları kocaeli Gergi tavan Sistemleri ve Cam Mutfak uygulamaları kocaeli Gergi tavan Sistemleri ve Cam Mutfak uygulamaları kocaeli Gergi tavan Sistemleri ve Cam Mutfak uygulamaları kocaeli Gergi tavan Sistemleri ve Cam Mutfak uygulamaları kocaeli

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA