Whatsapp

Darıca Tezgah arası cam Mutfak 3d uygulamaları

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Darıca Tezgah arası cam Mutfak 3d uygulamaları yapılmıştır. Tezgah arası cam, denilince, ‘cam kırılır’ gibi bir düşünceye kapılmayın. Bu cam, nano teknolojisiyle üretilmiş damperli cam üründür. Yani çok dayanıklıdır. 120 derece sıcaklığa dayanabilmektedir. Renkleri solmaz ve tezgah arası cam kategorisinde, oldukça dayanıklıdır. Tablo, geometri, çiçek, kelebek vb. bin bir desen ve renkte üretilen bu camlar, özel renklendirme sistemiyle desen kazandırılmıştır. Bu nedenle, ısıya, silmeye ve darbeye dayanıklı tezgah arası cam ürünlerdir.

Tezgahınızla dolabınızın arası dekorasyonu bozacak duruma geldiyse, en ekonomik ve kalıcı çözüm, tezgah arası cam ürünüdür. Ultra viole mürekkep ile yapılan baskılar, mükemmel desen ve tablo oluşumu meydana getirmektedir. Üstelik çok dayanıklı ve solmayan özellikte olan bu tezgah arası cam ürünlerin baskıları, göz alıca yüzlerce modelle karşımıza çıkmaktadır. Son yıllarda popürelitesi artmış olan cam mutfak tezgah arası nano teknoloji ile üretilen darbelere karşı dayanıklı, iz yapmaz, kir tutmaz, ısıya dayanıklı sağlam bir dekororasyon üründür.

Darıca Tezgah arası cam Mutfak 3d uygulamaları Darıca Tezgah arası cam Mutfak 3d uygulamaları Darıca Tezgah arası cam Mutfak 3d uygulamaları Darıca Tezgah arası cam Mutfak 3d uygulamaları Darıca Tezgah arası cam Mutfak 3d uygulamaları Darıca Tezgah arası cam Mutfak 3d uygulamaları Darıca Tezgah arası cam Mutfak 3d uygulamaları

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA